Zavolejte nám +420 457 976 631
Napište nám info@akcni-zajezdy.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Bolívie

Poznejte s námi tuto jedinečnou zemi, která se nachází přímo v srdci Jižní Ameriky. Putujte s námi do nejnavštěvovanějších, ale i méně známých částí Latinské Ameriky a poznejte místa, která byste možná sami nenavštívili. Zájezdy pro vás připravujeme opravdu pečlivě a vybrali jsme pro vás ta nejkrásnější a nejzajímavější místa, která rozhodně stojí za to navštívit.

Setkejte se s obyvateli z místních kmenů, kteří mluví různými jazyky a již po staletí praktikují své tradiční zvyky a rituály. Na své si zde přijdou také milovníci přírody. Bolívie nabízí úžasné přírodní scenérie a civilizací neporušená místa, kde žijí různé druhy zvířat. Poznejte tuto krásnou zemi včetně její nedotčené přírody, pouští a malých městeček. Pojeďte s námi za exotikou a zažijte cestu, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

 
Upřesnit výběr

Bolívie

Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - PERU, BOLÍVIE, CHILE

PERU, BOLÍVIE, CHILE

POKLADY INKŮ A NÁRODNÍ PARKY

Termín: 12.09. - 30.09.2019 Doprava: Letecky

Putování po nejznámějších i méně navštěvovaných místech Latinské Ameriky, tajemným světem předkolumbovských civilizací i fascinujícím světem velehor. Naše cesta začíná přímo v srdci říše Inků v Cuzcu… (Kód zájezdu: PE308-19-4)

Odjeto
 - PERU, BOLÍVIE, CHILE

PERU, BOLÍVIE, CHILE

POKLADY INKŮ A NÁRODNÍ PARKY

Termín: 01.09. - 19.09.2019 Doprava: Letecky

Putování po nejznámějších i méně navštěvovaných místech Latinské Ameriky, tajemným světem předkolumbovských civilizací i fascinujícím světem velehor. Naše cesta začíná přímo v srdci říše Inků v Cuzcu… (Kód zájezdu: PE308-19-3)

Odjeto
 - PERU, BOLÍVIE, CHILE

PERU, BOLÍVIE, CHILE

POKLADY INKŮ A NÁRODNÍ PARKY

Termín: 04.07. - 22.07.2019 Doprava: Letecky

Putování po nejznámějších i méně navštěvovaných místech Latinské Ameriky, tajemným světem předkolumbovských civilizací i fascinujícím světem velehor. Naše cesta začíná přímo v srdci říše Inků v Cuzcu… (Kód zájezdu: PE308-19-2)

Odjeto
 - PERU, BOLÍVIE, CHILE

PERU, BOLÍVIE, CHILE

POKLADY INKŮ A NÁRODNÍ PARKY

Termín: 25.04. - 13.05.2019 Doprava: Letecky

Putování po nejznámějších i méně navštěvovaných místech Latinské Ameriky, tajemným světem předkolumbovských civilizací i fascinujícím světem velehor. Naše cesta začíná přímo v srdci říše Inků v Cuzcu… (Kód zájezdu: PE308-19-1)

Odjeto
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
KATALOG ZIMA

Zima 2019-20, lyžařské
a adventní zájezdy

Stáhnout